Kontakt

Saznajte kako do nas.

Kontakt

Saznajte kako do nas.

Sjedište i prodajna mjesta

Poslovni korisnici Odjel prodaje poslovnim korisnicima

Ulica grada Vukovara 271/14
10000 Zagreb
Croatia (HR)

E-mail: poslovni@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 08 – 16

Jastrebarsko Odjel prodaje privatnim korisnicima

Ulica braće Kazić 10
10450 Jastrebarsko
Croatia (HR)

E-mail: jastrebarsko@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – SRI – PET: 08 – 13 // UTO – ČET : 13 – 18

Sisak Odjel prodaje privatnim korisnicima

Stjepana i Antuna Radića 13
44000 Sisak
Croatia (HR)

E-mail: sisak@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13

Đakovo Odjel prodaje privatnim korisnicima

Bana Josipa Jelačića 6
31400 Đakovo
Croatia (HR)

E-mail: djakovo@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13

Vukovar Odjel prodaje privatnim korisnicima

Dr. Franje Tuđmana 8
32000 Vukovar
Croatia (HR)

E-mail: vukovar@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13

Koprivnica Odjel prodaje privatnim korisnicima

Zrinski trg 3
48000 Koprivnica
Croatia (HR)

E-mail: koprivnica@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13

Virovitica Odjel prodaje privatnim korisnicima

Ljudevita Gaja 5
33000 Virovitica
Croatia (HR)

E-mail: virovitica@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13

Križevci Odjel prodaje privatnim korisnicima

Trg Svetog Florijana 2
48260 Križevci
Croatia (HR)

Mob: +385 48 713 001
E-mail: krizevci@anoval-telekomunikacije.hr
Radno vrijeme: PON – PET: 8 – 20 // SUB: 8 – 13

Kontaktirajte nas








    Unosom svojih osobnih podataka dajete svoju privolu društvu Anoval-Telekomunikacije za obradom Vaših osobnih podataka. Ukoliko ne želite dati osobne podatke koji se od Vas traže, nećete moći pristupiti traženim stranicama, a Anoval- Telekomunikacije neće moći odgovoriti na Vaš upit. Sve o zaštiti Vaših osobnih podataka možete pročitati na web stranici pod rubrikom Zaštita privatnosti.